Ilustracje wektorowe dla Social Point

Social Point to agencja kreatywna zajmująca się szkoleniami z zakresu obsługi social mediów. Magda i Marta – właścicielki Social Point specjalizują się w influencer marketingu, a także tworzą skuteczne strategie marketingowe oraz PR-owe dla firm.

Magda i Marta doskonale wiedzą, jak wyróżnić się w social mediach. Nic dziwnego, że wpadły na pomysł zlecenia wektorowych ilustracji, którymi mogłyby urozmaicić swojego facebookowego i instagramowego feeda.

Ku naszej radości zwróciły się z tym do nas. Ściślej – to Asia była najbardziej zachwycona. Nasza graficzka uwielbia grafikę wektorową!
Wyzwanie było duże – ilustracje musiały przedstawiać szefowe Social Point. Utrzymując luźny, kreskówkowy styl trzeba było uchwycić podobieństwo.

Social Point portfolio Websellent

 

Do czego nadają się grafiki wektorowe?

Udało się! Magda i Marta zostały “przerobione” na postacie wektorowe. Pliki w tzw. krzywych pozwalają na swobodne skalowanie. To oznacza, że takie ilustracje można wykorzystywać na różnych formatach (zarówno dużych, jak i małych), bez utraty jakości.

Grafika wektorowa nadaje się nie tylko do materiałów marketingowych lub postów social media. Jest też coraz popularniejszym elementem stron internetowych. Strona WEBsellent została oparta głównie na tego typu ilustracjach! Jeśli lubisz taką estetykę, odezwij się do nas, a z pewnością opracujemy grafiki, które idealnie oddają charakter Twój lub Twojej firmy.

A wszystkim, którzy chcieliby zgłębić  tajniki marketingu w social mediach serdecznie polecamy Social Point! Trudno w naszym regionie (piszemy ze śląska) znaleźć drugi tak merytoryczny i entuzjastyczny duet. Więcej o Social Point dowiecie się ze strony internetowej: Social Point Agencja Kretywna.