Strony internetowe WordPress

W WEBsellent tworzymy strony internetowe WordPress. Podchodzimy do tego holistycznie – budujemy witryny od A do Z. Zaczynając od badania potrzeb poprzez projektowanie, kodowanie, content i SEO. Naszą obsesją jest szybkość ładowania, funkcjonalność oraz dopracowany design. Bo strona powinna być jak sportowy samochód. Szybka, bezpieczna, wygodna w użytkowaniu i po prostu ładna.

Jakiej strony potrzebujesz?
Strona firmowa

Strony internetowe, strony-wizytówki, one page, landing page. Tworzymy przestrzeń dla twojej firmy w cyfrowym świecie

Sklep e-commerce

Budujemy funkcjonalne sklepy internetowe z których aż chce się korzystać (i kupować)

Portal internetowy

Innowacyjny start-up? Genialny pomysł na portal, który przyniesie wielki zysk? Zaplanujmy to razem!

Profesjonalny blog z funkcją sklepu

Strona nastawiona przede wszystkim na ciebie i twoich odbiorców. Ze sklepem lub bez

dlaczego tak lubimy WordPressa

Strony internetowe WordPress - dlaczego pracujemy właśnie na tym systemie CMS?

Tworzymy strony internetowe oparte o CMS WordPress

Jakie zalety daje wybranie strony internetowej opartej o CMS WordPress i czym w ogóle jest CMS?

CMS to z ang. Content Management System czyli System Zarządzania Treścią. Największą zaletą oparcia witryny internetowej o taki system jest to, że wszelkie zmiany w treściach na stronie w ogóle nie wymagają wiedzy technicznej. Panel administracyjny WordPressa jest bardzo intuicyjny i każdy jest w stanie sobie z nim poradzić. Proste zmiany i aktualizacje nie będą dla ciebie problemem! Oczywiście przy okazji oddania strony do użytku przeprowadzamy z naszymi klientami szkolenia. Pokazujemy co, jak i gdzie. A w razie czego – zawsze służymy pomocą.

Czy wiesz, ile witryn w internecie korzysta z WordPressa? To oszałamiająca liczba 75,000,000!

Według danych W3Techs, 33,6% wszystkich stron internetowych działa w oparciu o CMS WordPress.

Znalezienie specjalistów do rozwiązywania problemów z tym CMS’em nie stanowi więc problemu. W sieci znajdziesz mnóstwo kursów, tutoriali i szkoleń z tego systemu. Takie gotowe rozwiązanie zdecydowanie ułatwia prowadzenie firmy w internecie oraz rozwijanie i aktualizowanie strony. System WordPress jest bardzo elastyczny – dobry programista jest w stanie zaadaptować go pod najbardziej wyszukaną potrzebę klienta. Dodatkowo jest to zazwyczaj tańsze i szybsze rozwiązanie w porównaniu do innych, mniej popularnych CMSów. Ogromną zaletą WordPressa są aktualizacje, które na bieżąco dostosowują stronę do wymagań wyszukiwarek oraz zmieniających się przepisów (takich, jak RODO). W WEBsellent specjalizujemy się w tworzeniu stron na WordPress. Pracowaliśmy w przeszłości nad stronami z bardzo różnym stopniem skomplikowania – od prostych landing page po rozbudowane projekty e-commerce (w oparciu o wtyczkę WooCommerce na WordPress). Mamy duże doświadczenie i wiemy, co i jak zrobić, by wycisnąć z tego systemu jak najwięcej. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym partnerom biznesowym stronę estetyczną wizualnie, szybką, bezpieczną, łatwą w obsłudze i zoptymalizowaną pod SEO. Z resztą, co tu dużo mówić - sami używamy tego systemu na naszej witrynie.

ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY E-COMMERCE

Sklepy internetowe WooCommerce

Tworzymy sklepy internetowe na Wordpress w oparciu o wtyczkę WooCommerce

Sklepy internetowe budujemy w oparciu o dedykowaną wtyczkę do CMS WordPress o nazwie WooCommerce. Zaletą używania WooCommerce w handlu internetowym, tak jak w przypadku WordPress, jest popularność tego rozwiązania. Szacuje się, że już nawet 17,7% wszystkich sklepów internetowych jest zbudowana w oparciu o to rozwiązanie.

Już ponad 90% osób, które używają internetu deklaruje, że robi zakupy w sieci. Nic dziwnego, duża konkurencja w branży e-commerce pozwala każdemu znaleźć dobre okazje. Dla właścicieli sklepów internetowych wysyp konkurencji nie musi być problemem. Dobry produkt to oczywiście podstawa, ale nie oszukujmy się - to dawno przestało wystarczać, by odnieść sukces w e-commerce. Sklep internetowy po prostu musi być niezawodny, szybki i bezpieczny dla użytkowników. W przeciwnym razie klienci znajdą sobie inny. Dzięki popularności WooCommerce obsługa i aktualizacje, a co za tym idzie, zapewnienie bezpieczeństwa klientom twojego sklepu internetowego jest proste i tanie (w porównaniu do innych konkurencyjnych rozwiązań). Budowa sklepu internetowego WooCommerce pozwala również na wiele niezbędnych integracji, niezależnie czy zależy ci na systemie wysyłki SMS czy też na obsłudze płatności BLIK. Wszystko da się rozwiązać za pomocą prostych modułów wymagających jedynie odpowiedniej konfiguracji.

Z odpowiednią strategią i niezawodnym, bezpiecznym sklepem możesz mieć pewność, że twój biznes wypali. I będzie przynosić ogromne zyski!

Czy obsługa sklepu WooCommerce jest trudna?

Wielu przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w handlu internetowym, może mieć obawy związane z obsługą swojego sklepu. Na szczęście łatwość obsługi zamówień składanych na sklepach internetowych WooCommerce przypomina swym poziomem korzystanie ze “zwykłej” strony na WordPressie. Trudno się dziwić, WooCommerce po prostu dziedziczy wszystkie rozwiązania WordPress, które zapewniają bezproblemową administrację strony bez pomocy informatyków czy programistów.

Wiesz już czego potrzebujesz? Wypełnij brief. Masz wątpliwości i chcesz o coś zapytać? Kliknij , zostaw nam mail i nr telefonu. Skontaktujemy się z Tobą.

Jak pracujemy?

  1. Spotkanie z klientem, ustalenie strategii w oparciu o grupę docelową do której skierowana będzie strona internetowa
  2. Przygotowanie makiety strony internetowej w oparciu o analizę user experience oraz wytyczne specjalisty SEO
  3. Burza mózgów połączona z procesem kreatywnym oraz projektem strony głównej
  4. Przygotowanie projektu reszty podstron
  5. Kodowanie strony
  6. Testowanie i nanoszenie ewentualnych poprawek
  7. Oddanie projektu i przystąpienie do pozycjonowania strony
Cenimy sobie dobrą komunikację.

Możesz liczyć na pełną transparentność z naszej strony. Nigdy nie przystępujemy do następnego etapu projektu bez pewności, że nasze rozwiązania są przez ciebie zaakceptowane. Podczas współpracy liczymy na twoje zaangażowanie - przynajmniej jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. Dotrzymujemy terminów zapisanych w umowie i uwielbiamy, kiedy feedback przychodzi na czas. Dzięki temu mamy pewność, że twoja nowa strona internetowa ekscytuje cię tak samo, jak nas!

Chcesz, byśmy stworzyli dla Ciebie stronę? Nie możemy się doczekać!

Wypełnij brief i daj nam znać, czego konkretnie potrzebujesz!