Branding Strona www

Ewa Popielarz – strona i szablony social media

Klient:
Ewa Popielarz
zobacz stronę

Opis projektu:

Dla Ewy Popielarz, korektorki oraz twórczyni kursów online, stworzyliśmy nową stronę internetową. Naszym celem było zaprojektowanie i wdrożenie szybkiej, funkcjonalnej witryny, która w wymiarze wizualnym oddaje charakter i klimat brandu. Do strony zaprojektowaliśmy zbiór kolaży oraz szablony social media.

Co zrobiliśmy?

  • UX - makiety strony
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie - kodowanie
  • Szablony social media

Proces zaczęliśmy od ustalenia wymagań dotyczących nowej strony. Ewa chciała przede wszystkim odświeżyć wygląd strony i pokazać na niej swój biznes z różnych perspektyw (korektorki pracującej z wydawnictwami i autorami, ale także twórczyni kursów online). Strona miała więc łączyć kreatywne portfolio Ewy oraz być miejscem dla społeczności zgromadzonej wokół kursów.

Ewa Popielarz kto robił stronę
Przykładamy ogromną wagę do tego, jak strona prezentuje się w widoku mobilnym – większość odbiorców używa telefonów do przeglądania internetu.

 

Projekt strony powstał w Figmie (programie graficznym dedykowanym projektowaniu interfejsów). Po zatwierdzeniu projektu graficznego przez Ewę, Szymon zabrał się za kodowanie. Wdrożenie trwało kilka miesięcy, ale efekt był wart oczekiwania 🙂 Strona jest szyta na miarę, a dzięki temu zawiera tylko tyle kodu, ile potrzebuje – co czyni ją szybką i doskonale dopasowaną pod urządzenia mobilne. To podstawowa różnica między dedykowanym rozwiązaniem, a builderami typu Elementor. To pierwsze jest bardziej czasochłonne, ale daje stuprocentową kontrolę nad efektem końcowym.

Ewa Popielarz podstrony widok

 

Integralną częścią projektu strony były kolaże – czyli specjalność i wielka pasja Asi (wydaje nam się, że obecność kolażowych kompozycji staje się powoli jej znakiem rozpoznawczym). Ewa dostała od nas wszystkie elementy graficzne stworzone w ramach projektu strony. Ich uniwersalny charakter sprawia, że można je wykorzystywać także w materiałach promocyjnych w social media.

 

Ewa Popielarz kolaże