O nas

Jesteśmy kameralną, młodą agencją kreatywną z długofalowymi planami. Chcemy tworzyć najwyższej jakości projekty, bo wiemy, że tylko takie mają sens. Dlatego sukces naszego klienta, jest naszym sukcesem. Dobre relacje, transparentne zasady współpracy
i przemyślane działania – to nasze główne wartości.

Co zyskujesz, pracując z nami?
Obsługę klienta na najwyższym poziomie
Długofalowe relacje i partnerstwo w biznesie
Przemyślane projekty o ponadczasowej wartości
Mocne fundamenty do budowania niepowtarzalnej marki

Grafika, SEO, strona, a może szkolenie?

Strona internetowa to wirtualne biuro twojej firmy. Sprawimy by było wygodne i estetyczne.

Misją WEBsellent jest pomoc klientom w zbudowaniu ich własnego miejsca w sieci. Takiego, które będzie wygodne dla użytkowników, łatwe w administrowaniu oraz spójne
z wizerunkiem marki.

Fundamentem naszej działalności są strony internetowe. Wiemy jednak, że posiadanie strony to nie wszystko. Dlatego w naszej ofercie znalazło się miejsce na pozycjonowanie, grafikę i szkolenia. Chcemy, by nasz klient znalazł u nas wszystko, czego potrzebuje by rozkręcać biznes w internecie.

Przejrzyj naszą ofertę:

Poznaj nasz ZESPÓŁ
SEO
Mateusz Biegun
W firmie zajmuje się pozycjonowaniem stron klientów, przygotowywaniem audytów, szkoleniami z zakresu SEO oraz kontaktem z klientem. Czas wolny zapełnia książkami, grami komputerowymi i planszowym oraz spotkaniami z przyjaciółmi - a najczęściej mieszanką tych wszystkich rzeczy.
grafika
Joanna Brom-Nowicka
W WEBsellent zajmuje się grafiką. Projektuje strony, identyfikacje wizualne, ilustracje i materiały reklamowe. Po pracy pisze bloga o popkulturze, nałogowo ogląda seriale i tworzy digital art.
strony www
Szymon Hałat
Zapalony programista, dla którego praca jest największą pasją. W wolnym czasie dokształca się z nowych języków programowania. Z Asią prowadzi spory o wyższości DC nad Marvelem.
NASZ BLOG

Mamy WEB na karku -
Najnowsze artykuły z naszego bloga