Poszerzanie kompetencji swojego zespołu to jedno z najważniejszych zadań w prowadzeniu biznesu. Nie wszystko można oddać agencji marketingowej, nie zawsze jest to opłacalne. Czasami, zwłaszcza na początku, warto pewne zadania z zakresu marketingu robić wewnątrz firmy.

Z naszego nowego wpisu dowiecie się, co możecie zyskać decydując się na wybór WEBsellent jako swojej firmy szkoleniowej. Bez względu na to, czy zależy wam na szkoleniu z SEO, komunikacji w mediach społecznościowych albo obsługi sklepu internetowego. Chętnie dzielimy się wiedzą i dostosowujemy ofertę szkoleniową do indywidualnych potrzeb.

Jak wygląda nasz proces szkoleniowy?

Ustalenie szczegółów i zakresu szkolenia

SEO szkoleniaPierwszym etapem przygotowania się do każdego z naszych szkoleń jest długa rozmowa z klientem, podczas której staramy się dowiedzieć, jaki zakres materiałów musimy przygotować oraz na jakim poziomie znajduje się osoba bądź grupa, dla której szkolenie będzie przeprowadzane.

Dodatkowo podczas rozmowy umawiamy się na miejsce, gdzie zostanie przeprowadzone szkolenie. Oczywiście wiele zależy od wielkości grupy zamierzającej uczestniczyć w szkoleniu oraz wymagań sprzętowych. Najchętniej przeprowadzamy szkolenia w siedzibie klienta. Jesteśmy w stanie dojechać do naszych klientów na terenie całego województwa Śląskiego, a w przypadku większych grup nawet poza jego granice.

Przebieg i czas trwania szkolenia

Zazwyczaj nasze szkolenia trwają od czterech do pięciu godzin. Staramy się wprowadzać elementy warsztatowe i aktywizujemy grupę do ćwiczeń. Podczas szkolenia SEO pracujemy na danych klienta, wspólnie wyciągając wnioski i ustalając cele dla analityki internetowej. Oczywiście w czasie trwania całego szkolenia zachęcamy do zadawania pytań. Jesteśmy też elastyczni – czasem zdarza się, że przebieg szkolenia jest lekko modyfikowany w trakcie, jeśli wspólnie z klientem uznajemy, że nad jakimś zagadnieniem powinniśmy zatrzymać się na dłużej.

Materiały ze szkolenia

Po szkoleniu klient otrzymuje od nas materiały pomagające utrwalić wiedzę oraz mogące pomóc mu w stosowaniu jej w praktyce. W ramach opieki poszkoleniowej chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, które mogą i zwykle pojawiają się w tygodniach następujących po szkoleniu.

Ostatnie szkolenie SEO przeprowadzone w siedzibie klienta w Bielsku

Ostatnie szkolenie SEO przeprowadzane przez WEBsellent odbyło się w siedzibie klienta w Bielsku-Białej. Dotyczyło podstawowego zakresu wiedzy z dziedziny pozycjonowania i analityki internetowej. Jeżeli chodzi o stopień zadowolenia najlepiej będzie, jeżeli zacytuję maila od klienta: “Dzięki za wczorajsze szkolenie. Właśnie o taki zakres wiedzy na początek przygody nam chodziło.”

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych, analityki internetowej bądź pozycjonowania skontaktuj się z nami! Razem ustalimy zakres i kształt szkolenia, tak byś wyniósł z niego wiedzę, którą natychmiast będziesz mógł przełożyć na praktyczne działania.