Strona www

Firmus – strona dla firmy księgowej

Klient:
Firmus
zobacz stronę

Opis projektu:

Właścicielka firmy księgowej skontaktowała się z WEBsellent w celu odświeżenia starej już strony internetowej. Po wstępnych rozmowach z Panią Edytą wybór padł na wykorzystanie gotowych rozwiązań czyli projekt strony w oparciu o gotowy szablon.

Co zrobiliśmy?

  • Dostosowanie szablonu do potrzeb Klienta

Jest to rozwiązanie które sugerujemy osobom potrzebującym strony gotowej na wczoraj w przystępnej cenie. Dzięki zastosowaniu gotowego szblonu możemy pominąć etap przygotowania makiet i projektu graficznego przechodząć bezpośrednio do budowania zawartości samej strony internetowej.

Jako że czas realizacji tego projektu przypadł na okres panującej pandemii, byliśmy w stanie pominąć spotkania twarzą w twarz i zrealizować projekt w oparciu o ustalenia mailowe telefoniczne.

Po wybraniu przez Panią Edytę odpowiadającego jej szablonu przystąpiliśmy do budowy strony. W okresie dwóch tygodni które poświęciliśmy na projekt wielokrotnie konsultowaliśmy się z klientką w celu dogadania szczegółów, takich jak teksty, kolorystyka, czy też zdjęcia na stronie.

Zachowanie dobrych relacji z klientem jest dla WEBsellent bardzo ważne dlatego nawet po skończonym projekcie służymy pomocą i radą w przypadku wątpliwości i problemów.