Strona www

Pionierki w niemieckim – projekt i kodowanie strony

Klient:
Pionierki w niemieckim
zobacz stronę

Opis projektu:

Ania i Patrycja to dwie specjalistki mieszkające w Niemczech i od lat zajmujące się pomocom Polakom chcącym nauczyć się języka niemieckiego. Skontaktowały się z WEBsellent potrzebując pomocy przy stworzeniu nowej wspólnej witryny dla ich wspólnego biznesu.

Co zrobiliśmy?

  • Stworzenie projektu graficznego strony Internetowej
  • Przygotowanie kolaży do projektu
  • Zbudowanie strony z prostym systemem zarządzania treścią

Po konsultacjach które przeprowadziliśmy za pomocą Google Meets (z powodu panującej pandemii) zdecydowaliśmy się na stworzenie autorskiego rozwiązania w oparciu o CMS WordPress z którymi zarówno Ania jak i Patrycja miały wcześniej styczność.

Dzięki spotkaniom Internetowym udało się przygotować piękny projekt graficzny który zachwycił Pionierki swoją estetyką oraz dopasowaniem do ich istniejącej identyfikacji wizualnej. Został zatwierdzony bez żadnych poprawek po czym nasz programista Szymon przystąpił do kodowania strony.

Gotowa strona internetowa zachwyciła nasze klientki, były pozytywnie zaskoczone czasem realizacji projektu, a przede wszystkim prostotą zarządzania back-endem. Podczas spotkania podsumowywującego zapewniliśmy Pionierki o naszym wsparciu w przypadku jakichkolwiek problemów oraz przeprowadziliśmy krótkie szkolenie z użytkowania gotowej strony.