Aplikacja webowa Strona www

Ventus Sieci – strona internetowa

Klient:
Ventus
zobacz stronę

Opis projektu:

Przygotowaliśmy stronę internetową, która pokazuje bardzo rozbudowaną ofertę firmy Ventus. Stworzyliśmy również nowoczesny konfigurator zamawiania usług z wykorzystaniem Vue.js.

Co zrobiliśmy?

  • Projekt graficzny
  • Makiety UX
  • Kodowanie
  • Konfigurator pakietów

Firma Ventus zaczynała oferując usługi telekomunikacyjne. Z czasem rozwinęła się i włączyła do swej oferty między innymi serwis komputerowy, montaż monitoringu, tworzenie i instalowanie systemów smart home, dostarczanie internetu, obsługę teleinformatyczną dla przedsiębiorstw i wiele innych. Potrzebowali strony, która odda szeroki wachlarz ich działalności, będąc przy tym dobrze uporządkowana, czytelna i przede wszystkim – szybka.

Portfolio Websellent Ventus

Ilość podstron i bardzo dużo contentu – to były największe wyzwania związane z projektowaniem i budową strony. Musieliśmy przygotować witrynę tak, by klient mógł sam uzupełniać na niej treści. W końcu tak dynamicznie rozwijającej się firmie trzeba zostawić wolną rękę! portfolio Websellent mobileZgodnie z życzeniem klienta postawiliśmy na niebieski – kolor logo i identyfikacji wizualnej firmy Ventus. Miało być prosto i funkcjonalnie. Strona ma wzbudzać skojarzenia z technologią i nowoczesnością, ale także pokazywać jak technologia wspomaga komfort domowników.